Aktualizácie

Pravidelne vám prinášame novinky zo sveta marketingu na Instagrame. V tejto sekcií nájdete cenné návody , aktualizácie nielen z Instagramu ale aj s pripravovanými zmenami na našom projekte Evolum.

Evolum.sk na Facebooku

7 hours ago

Evolum

😵Na čom záleží v algoritme Instagramu ?

👉Interakcia používateľov je najdôležitejšia a je v konečnom dôsledku kľúčom k úspechu vášho profilu na Instagrame. Ak vaši používatelia pravidelne pracujú a reagujú na váš obsah, tak účet sa v informačnom kanáli sledovateľov zobrazí častejšie .🥞 V minulosti na Instagrame fungovalo chronologické radenie príspevkov - to znamená , že používatelia videli takmer všetky príspevky svojich sledujúcich profilov . Takýto spôsob radenia dnes už nefunguje . Podobne to funguje aj na iných sociálnych sieťach ako napríklad facebook.

🥙Podľa záujmov používateľa sa uprednostní to, čo vidia na nástenke. Vyberajte ich rozumne.🍰 Algoritmus si zakladá sa tiež na účtoch, ktoré sledujete, obsahu, ktorý sa vám páči a na akých profiloch pracujete.
#marketing #tvorbaobsahu #socialnesiete #reklama
... Vidieť viacVidieť menej

Prezrieť Facebook stránku

3 weeks ago

Evolum

💎Príbehy sú skvelým spôsobom interakcie s publikom každý deň okrem obsahu, ktorý uverejníte. Príbehy môžu byť kreatívy , videá alebo obrázky ale aj neupravený obsah o tom napríklad , čo sa deje na pozadí fungovania vášho podnikania alebo môžete ukázať vaším fanúšikom vzrušujúci .Príbehy Instagramu považujte za osobnú stránku vášho profilu a tešia sa veľkej obľube. 🧿 Či už ste na stretnutí s rodinou, priateľmi, pracujete na projekte alebo cestujete. Vaši followeri môžu vidieť o tom jedinečný príspevok po dobu 24 hodín. A čo je dôležitejšie, môžete svojim sledovateľnom povedať, aby sa preklikli na odkaz v vašom bio (ak máte viac ako 10 000 skladovateľov). 🧹 Môže to byť vysoko efektívny spôsob získania nových potenciálnych zákazníkov. Instagram uprednostňuje účty, ktoré sú pravidelne aktívne na sociálnej sieti , preto odporúčame nevynechať tvorbu obsahu aj pre príbehy stories.
.
#socialnesiete #tvorbareklamy #reklama #instagram #Facebook
... Vidieť viacVidieť menej

Prezrieť Facebook stránku

Buď prvý a nezmeškaj tie najlepšie novinky z marketingu a Instagramu.

NEZMEŠKAJ ŽIADNE NOVINKY ZO SVETA MARKETINGU A INSTAGRAMU

Kontaktujte nás

Získajte relevantné publikum bez kupovania fejkov!

Tel: +421 944 625 143
Email : support@evolum.sk
Messenger : http://m.me/evolum.sk
WhatsApp : +421 944 625 143

Copyright© 2018-2020 by Evolum. Všetky práva vyhradené