Aktualizácie

Pravidelne vám prinášame novinky zo sveta marketingu na Instagrame. V tejto sekcií nájdete cenné návody , aktualizácie nielen z Instagramu ale aj s pripravovanými zmenami na našom projekte Evolum.

Evolum.sk na Facebooku

1 week ago

Evolum

🥳Facebook nedávno podnikol veľký krok pre integráciu aplikácii pre komunikáciu. Užívatelia budú môcť používať združenie komunikačných aplikácii (Instagram Direct , Whatsapp , Facebook Messegener) pod jednou – Messenger.
Objavia sa nový priestor pre marketing , reklamu a niekoľko nových zaujímavých funkcií (napríklad farebných chat , nové samolepky či spoločné pozeranie videí prostredníctvom messengera).

😱Nová aktualizácia momentálne nie ešte plne dostupná globálne. Facebook momentálne čelí nariadeniu od Súdneho výboru v Spojených Štátoch prešetriť celý krok voči regulácii monopolov od parlamentného výboru.
... Vidieť viacVidieť menej

Prezrieť Facebook stránku

3 weeks ago

Evolum

💙Poznajte svoju cielovu skupinu.

Rovnako ako akékoľvek iné marketingové úsilie, chcete byť na svojom účte Instagram kreatívni. Načrtnite plán a stratégiu a poznajte svoje cieľové publikum.

💙Položte si nasledujúcu otázku - "Na koho sa ideálne zamerať?"

💙Je to muž alebo žena? Aká veková skupina patrí vášmu perfektnému cieľu? Keď poznáte cieľovú demografickú skupinu, môžete publikovať relevantný obsah pre konkrétne publikum. Záujmy, vek, miesto; Toto sú typy metríky , ktoré vám pomôžu vykresliť obraz publika.💙💔💙
... Vidieť viacVidieť menej

Prezrieť Facebook stránku

3 weeks ago

Evolum

🧁Ako však budovať silnú značku ?
🍩Výborným príkladom je Nike alebo veľké značky(Fashionnova , Adobe , Lego) z ktorých môžete načerpať inšpirácii na Instagrame. Sociálne médiá môžu byť výzvou a skvelým pomocníkom pre prezentovaní seba či svojho podnikania avšak vyžadujú si svoj čas a určité úsilie. 🎂 Podobne ako spomínané príklady vyššie nedosiahli úspech v krátkodobom horizonte. Uverejňujte príspevky najmenej raz denne pomocou cenných a zaujímavých príspevkov. A spomenuli sme, že ide o obojsmernú ulicu, takže sa musíte držať krok s obľubami a komentármi k účtom, ktoré sledujete a ktoré sledujú vás.

🍧Instagram je vysokokvalitná platforma, kde viditeľnosť a účasť sú všetko. Zostaňte konzistentní a držte krok s uverejnením príspevkov, aby ste si udržali prehľad.

#znacka #budovanie #tipyatriky #evolumsk #navod #tvorba #reklama #reklamanainstagrame #Rady #podnikanie #marketing #riesenie #budovanieznacky #instasvk #slovakgram #czsk #instaczsk #myslienka #Firma #czechgram #slovakbusiness #bloggerslovakia
... Vidieť viacVidieť menej

Prezrieť Facebook stránku

4 weeks ago

Evolum

🧡Z príbehov na Instagrame sa stal fenomén kanálov sociálnych sietí.

Príbehy každý deň po celom svete sa tešia pozornosti a obľúbenosti . 🤍Sú presvedčivým argumentom pre spoločnosti alebo osobné profily, aby ste uvedomili ich potenciál. Nech už je váš cieľ akýkoľvek, mali by ste sa zamerať na vytváranie vysoko kvalitného interaktívneho obsahu aj pre príbehy stories, ktorý inšpiruje používateľov, aby sa im páčili, komentovali a zdieľali. To môže byť kľúč k úspešnej kampani!

🖤Svoje obľúbené príbehy môžete pripnúť vo svojom profile aj po 24 hodinách. Je to vynikajúca stratégia na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok alebo pre pripomenutie hodnotného obsahu. 💚 Zvýraznené stories dokážete kategorizovať do jednotlivých sekcií , ktoré si vopred vytvoríte.
Ak ste napríklad spoločnosť alebo predávate niektoré produkty na Instagrame, použite túto vynikajúcu funkciu na prezentáciu svojich produktov - tým , že označíte produkty. Zákazníka smerujte na web dokončiť nákupný proces.
... Vidieť viacVidieť menej

Prezrieť Facebook stránku

Buď prvý a nezmeškaj tie najlepšie novinky z marketingu a Instagramu.

NEZMEŠKAJ ŽIADNE NOVINKY ZO SVETA MARKETINGU A INSTAGRAMU

Kontaktujte nás

Získajte relevantné publikum bez kupovania fejkov!

Tel: +421 944 625 143
Email : support@evolum.sk
Messenger : http://m.me/evolum.sk
WhatsApp : +421 944 625 143

Copyright© 2018-2020 by Evolum. Všetky práva vyhradené