ZVÝŠTE POČET SVOJICH FOLLOWEROV

VYUŽITE SLUŽBU RAST INSTAGRAMOVÉHO ÚČTU

01. Čo je to marketingová stratégia?

Precízne prezrieme vaše požiadavky a pokračujeme s prieskumom publika. Prispôsobíme nadstavenia a stratégiu tak, aby čo najlepšie zodpovedala vašim cieľovým užívateľom.

02. Ktoré odvetvie potrebuje digitálny marketing?

V tomto kroku začíname vytvárať interakciu s publikom a smerovať čo najviac relevantných užívateľov na váš profil. To nám pomáha udržiavať masívnu návštevnosť počas celého mesiaca.

03. Aké výhody má digitálny marketing pre vás?

Teraz je už všetko pripravené. Už môžete pohodlne sledovať prirodzený nárast followerov na vašom profile každý deň.

PRÁVE ENGAGEMENT A OBSAH JE KĽÚČOVÝ

Naša služba Rast Instagramového účtu je založená kľúčovo vytvárať maximálnu angažovanosť . Požívame  tie najefektívnejšie spôsoby získavania reálnych sledovateľov . Vytvárame interakcie len s cielenými užívateľmi . Pretože spolupracujeme len s tými , ktorí majú podobné záujmy ako vaša značka, to zvyšuje to šance, že budú chcieť sledovať váš Instagram.

Medzi našich zákazníkov nepatria len influenceri popredných značiek. Ponúkame možnosť zvýšiť návštevnosť webových stránok, budovať silnú značku za pomoci Instagramu či generovať pravidelné výsledky a návratnosť investícií vložených do projektu. To vám pomôže ušetriť hodnotný čas a peniaze vložené do platenej reklamy.


Chcete ešte viac followerov?

Explózivný spôsob získania followerov , ktorý bol držaný dlho v utajení. Najefektívnejší rast cieľového publika sledovateľov na vašom Instagrame. Osvedčený a najbezpečnejší spôsob prispôsobený vaším požiadavkám. Pri tejto službe nie nutné zdieľať prístup k vášmu účtu.

100 followerov
na váš účet pre vyskúšanie?

Máte skvelý obsah a zaujala váš možnosť rastu Instagramového profilu? Vyskúšajte naše služby . Jednoduché nastavenie podľa vašich požiadavok cielenia publika.

Ponúkame komplexné služby v oblasti budovania značky, obsahu , mediálnej a marketingovej komunikácie na Instagrame.

PPC Reklama na Instagrame

Cielená reklama na Instagrame bez plytvania. Oslovte práve tých užívateľov, ktorí sú pre váš biznis relevantní a cenní. Zameriame sa na ľudí, ktorí sa zaujímajú o oblasť, v ktorej pôsobíte. Vaša reklama tak nebude obťažovať tých, ktorých nezaujíma.

Podrobná analýza a poradenstvo

Prezrieme váš profil na Facebooku a Instagrame a spravíme dôkladnú analýzu vašich nedostatkov a vyberieme hlavné prednosti . Táto analýza môže byť vhodná pre váš profil ,  ktorý môže neskôr excelovať a dosahovať lepšie výsledky. Takáto analýza sa vám môže hodiť a poskytujeme ako súčasť pre vybrané spolupráce.

Niečo o Evolume
Spájame značky a publikum

Ponúkame komplexné služby pre budovanie prosperujúcej značky na Facebooku či Insgtatram. Naši zákazníci si tak rozširujú svoj sociálny dosah, budujú verné publiká s pozitívnym vzťahom k ich značke a generujú obrovské množstvo interakcie, ktorá je v dnešnom modernom svete taká dôležitá.


Vyberte si predmet vášho kontaktovania a zanechajte nám správu.

  Vaše meno
  Vyberte si službu na , ktorú sa pýtate ?
  Váš email (povinný údaj)
  Napísať správu


  Buď prvý a nezmeškaj tie najlepšie novinky z Facebooku a Instagramu.

  NEZMEŠKAJ ŽIADNE NOVINKY ZO SVETA MARKETINGU

  Kontaktujte nás

  Získajte relevantné publikum bez kupovania fejkov!

  Tel: +421 944 625 143
  Email : support@evolum.sk
  Messenger : http://m.me/evolum.sk
  WhatsApp : +421 944 625 143

  Copyright© 2018-2020 by Evolum. Všetky práva vyhradené