Instagram v súčasnosti patrí medzi najrýchlejšie rastúce sociálne siete . Na tejto platforme už môžete osloviť viac ako 700  miliónov aktívnych užívateľov po celom svete . Používajú ho nielen veľké globálne značky ale aj malé firmy či jednotlivci pre zviditeľnenie svojich produktov alebo služieb . Využite naše služby pre propagáciu , zviditeľnenie či spravovanie vášho účtu tým správnym smerom s reálnymi výsledkami . Aj z vášho Instagramu sa môže stať dôležitý marketingový nástroj . Môžete byť jednotlivec , značka , či malá firma . Ktokoľvek môže využívať naše služby .

1.Vyplnené a skontrolované prihlasovacie údaje od Instagramového účtu a emailu . Skontrolujte si prosím niekoľkokrát či sú údaje správne.
2.Vypnuté dvojfázové overenie účtu.(nájdete v mobilnej aplikácií v sekcii nadstavenia.)
3.Nastavenie profilu súkromia na verejný profil (počas využívania služby)
4.Profil by mal obsahovať aspoň 15 príspevkov.
5.Vyplnené informácie o účte (BIO) a pridanú profilovú fotku.
6.Nevyužívať iný spôsob propagácie Instagramového profilu (platená reklama,rôzne formy shoutouts reklamy, aplikácie tretích strán)

Pokiaľ nebude splnený niektorý z týchto krokov v rámci bezpečnosti a efektivity práce nie je možné doručiť službu.

Väčšina používateľov Instagramu sa neustále snaží zvyšovať počet svojich sledovateľov. Hlavnou myšlienkou často býva, že čím viac followerov na svojom Instagramovom účte máte, tým cennejší bude váš účet Instagram. Aspoň to tak môže vyzerať na povrchu . Počet ľudí , ktorí sledujú váš profil môže byť cenný . Dôležitý aspekt okrem čísla počtu followerov je angažovanosť príspevkov na konkrétnom Instagramovom účte.

Čo je Angažovanosť ? Angažovanosť alebo často nazývaná výrazom engagement rate na sociálnej sieti Instagram nehovorí o počte followerov na vašom účte ale o percentuálnej miere zapojenia vašich fanúšikov voči vášmu obsahu. V skratke je to percentuálne číslo interakcie . Odráža to ako užívatelia lajkujú , komentujú a reagujú na váš obsah.


Kto je a ako vyzerá tzv. Ghost follower ?

interakci angažovnosť lajky

V skratke povedané – Ghost followeri sú falošní alebo neaktívni používatelia na Instagrame (alebo iných platformách sociálnych médií), ktorí nereagujú a nezaujímajú sa o váš obsah. .Tieto typy účtov majú len zriedka  obsah vo svojich profiloch a často ich vytvárajú roboty. Tieto účty vás vlastne sledujú, ale  nezaoberajú sa vaším obsahom, nevytvoria žiadnu alebo len minimálnu interakciu, ktorá nieje skutočná.


Môže byť Ghost follower škodlivý , ovplyvňuje angažovanosť ?

Zoberme si príklad , ak váš účet mu 10 tisíc followerov a v priemere len 50 lajkov a dva komentáre , tak v tomto prípade môžeme považovať mieru zapojenia alebo spomínaný engagement za veľmi nízky. Hodnota takéhoto účtu je mizerná . Na druhej strane príkladu môže stáť Instagramový účet s 5 tisíc followermi a jeho príspevky dosiahnú množstvo organický lajkov a komentárov , ktoré môžu byť cennejšie pre značky ako počet followerov na účte.

Algoritmus Instagramu využíva mieru angažovanosti na zostavenie a zobrazovanie príspevkov, ktoré sa majú zobraziť v určitom poradí podľa vaších záujmov. Preto, ak má príspevok vysokú mieru angažovanosti, Instagram bude predpokladať, že je angažovanejší a dokonca ho bude ukazovať vyššie a uprednostňovať. Ak sa teda nezbavíte týchto zákerných zbytočných sledovateľov, vaša miera angažovanosti zostane na nízkej úrovni a  Instagram uprednostní príspevky iných účtov namiesto toho vášho . takže vaše obľúbené položky a komentáre budú nižšie a nižšie. Ak sa chcete zbaviť tohto nežiaduceho dopadu , tak odporúčame službu „Angažovanosť“ , ktorá vám pomôže napraviť interakcie príspevkov alebo samostatné odstránenie týchto sledovateľov.

Zákaznícka podpora

Email , Telefón , Direct Instagram , Whatsapp

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Odstránenie Ghost followerov”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.