Často kladené otázky ohľadom marketingu

01. Čo je to marketingová stratégia?

Ide o dlhodobý plán ako dosiahnuť a naplniť cieľ vášho podnikania na internete či generovať nových zákazníkov. Klásť dôraz je treba na relevantnosť a autenticitu. Zamerať sa treba , kde a akým spôsobom chcete cieľové publikum osloviť. Správna marketingová stratégia by vám mala zabezpečiť a udržať pozíciu na trhu. Marketingová stratégia by mala byť neoddeliteľným prvkom už pred tým ako rozhodnete budovať váš projekt.

02. Ktoré odvetvie potrebuje online marketing?

Online marketing patrí medzi kľúčové no niekedy priam jediné možnosti formy propagácie pre niektoré firmy. Jednou neodmysliteľnou súčasťou a zároveň výhodou je merateľnosť. Online marketing zahŕňa množstvo aktivít , ktoré posunú váš projekt na internet do popredia. Možno pre váš obor či podnikanie nie je úplne nutné byť v online prostredí internetu no aj napriek tomu , či už patrí medzi vašu neoddeliteľnú súčasť alebo zvažujete pôsobenie , tak radi vám pomôžeme a poradíme.

03. Aké výhody má digitálny marketing pre vás?

V porovnaní s tradičnými predajnými technikami vám ponúka obrovské možnosti ako efektívne , s nízkym rozpočtom v porovnaní s tradičnými formami predaja osloviť cieľového zákazníka. Bez časového obmedzenia je možné takmer nepretržite inzerovať reklamu alebo šíriť povedomie o vašej značke.  Avšak online marketing nepatrí medzi jednorazové procesy. Vytvoriť úspešný online projekt zaberie určitý čas a úsilie.

SOCIALNE SIETE  A TVORBA OBSAHU

Hľadáte spôsob ako presadiť seba či svoj projekt v online priestore? Kto povedal , že vy nemôže byť terčom pozornosti? Sociálne siete môžu byť vhodným nástrojom ako posunúť vašu službu , či produkt bližšie k ľudom. Aj vaša značka má príbeh , ktorý vám pomôžeme transformovať, rozšíriť povedomie a ukázať tej správnej cieľovej skupine.

Či už to bude Facebook , Instagram , Linkedin prípadne Twitter radi vám pomôžeme s obsahom , ktorý je zaujímavý písaný atraktívnym jazykom , ktorému vaše publikum rozumie. Poznáme pravidlá a snažíme sa držať trendov či už ide o textovú stránku alebo grafickú. Vytvoríme vám príspevky, ktoré budú ľudia radi čítať a dodajú hodnotu vašej značke.

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK
V REDAKČNOM SYSTÉME WORDPRESS

Ukážte sa pre zákazníkmi v najlepšom svetle. Pripravíme pre vás moderný responzívny web , ktorý je prispôsobený požiadavkám vyhľadávačov. Naším cieľom je vytvoriť užívateľský príjemný web s intuitívnym ovládaním, ktorý pritiahne nových návštevníkov, udrží ich pozornosť a je schopný konverzie nákupu produktu či služby. Web vytvoríme a vyladíme vaším požiadavkám.

tvorba webstránky evolum.sk
návrh webstránky evolum.sk

Moderný dizajn webstránky

Túžite po online prezentácii , ktorá by vyhovovala vaším požiadavkám? Webová stránka môže byť vizitka v online prostredí , ktorá o vás dokáže veľa prezradiť. Tvoríme webového stránky, ktoré sú originálne, prispôsobené užívateľskému zážitku najnovším trendom v marketingu.

Respozívny web

Vytvoríme vám web s jedinečným designom , ktorý vynikne. Respozívny dizajn optimalizovaný pre rôzne zariadenia a prehliadače je už samozrejmosťou. Vaša webová stránka sa automaticky prispôsobí tabletu , počítaču alebo smartfónu.

Správa webu a náklady na prevádzku

Web tvoríme v redakčnom systéme WordPress , ktorý predstavuje viac než 40% podiel internetových stránok beží pod týmto systémom. Máte k dispozícii jednoduchú administráciu a flexibilnú funkcionalitu.  Na rozdiel od iných systémom , kde platíte mesačný poplatok pre prenájom webu, tak po dokončení je web váš, a nie sú nutné dodatočné mesačné náklady. Jediným dodatočným nákladom budú jednorazové poplatky súvisiace s predlžením ročnou platnosťou domény a hostingom.

Optimalizácia pre webové vyhľadávače

Mať vytvorený skvelý web len nestačí . Chcete samozrejme aby ho ľudia navštevovali , predsa? Vieme vám pomôcť so základnou a pokročilou SEO optimalizáciou pre webového prehliadače. Postaráme sa o minimálnu rýchlosť načítania , vyladíme optimalizáciu stránok a obrázkov. Chceme aby ste z vášho projektu vyťažili maximum.

Bezpečnosť

Ochrana vášho webu je veľmi dôležitá, preto dbáme aj na tieto otázky. Vaše stránky budú od spustenia zabezpečené certifikátom SSL. Okrem tohto váš web bude zabezpečený proti škodlivým praktikám , ktoré môžu infikovať stránky. O svoj web sa báť nemusíte. Nadstavíme pravidelné aktualizácie a zálohovanie celého systému.

Obsah webovej stránky

Či už chcete vašu stránku aby fungovala ako prezentácia alebo predávala produkty , či služby naším cieľom nie je vytvoriť len obyčajný web. Snažíme sa aby web plnil svoju funkčnom po grafickej ale samozrejme aj obsahovej stránke naplnený textami. Mať kvalitný obsah je nutnosťou.


TVORBA NEWSLETTEROV

Email marketing sa môže stať jedným z vašich najvýnosnejších kanálov komunikácie so zákazníkom. Pripravíme pre vás celý koncept kampaní od samotného návrhu šablón s textami až po automatizáciu rozosielania emailov. Pomôžeme vám identifikovať spôsoby zbierania kontaktov a premeniť ich na vašich potencionálnych zákazníkov. Efektivitu zasielania newsletterov je jednoduché vyhodnotiť , čo vám môže pomôcť zistiť efektivitu a zmysel investície.

GOOGLE ANALYTICS / FACEBOOK PIXEL
WEBOVÁ ANALYTIKA

Dáta o návštevnosti vášho webu môžu byť naozaj cenné. Bez dát o správaní návštevníkov na vašom webe nemôže fungovať dobre žiadna kampaň a naopak dokáže vám pomôcť zlepšiť váš web prípadne odhaliť nedostatky. Či už premýšľate nad vytvorením webu alebo prevádzkujete eshop , tak nemali by ste zabudnúť na analytické nástroje ako sú Google Analytics či Facebook Pixel.  Ak na vašom webe ešte nepoužívate žiaden z nástrojov , tak radi vám pomôžeme s ich implementáciou.

Ponúkame komplexné služby v oblasti budovania značky, obsahu , mediálnej a marketingovej komunikácie .

PPC Reklama na Facebooku a Instagrame

Vytvárame sa spravujeme reklamné kampane. Cielená reklama na Facebooku a Instagrame môže byť bez plytvania rozpočtu s dosahovaním zisku. Oslovte práve tých užívateľov, ktorí sú pre váš biznis relevantní a cenní. Potrebujete audit reklamných kampaní – prebrať nadstavenia či doladiť stratégiu? Prezrieme sa na vaše navrhnuté kampane a pomôže zlepšiť výkon na maximum. Bez akýkoľvek problémov nahliadneme do vašich kampaní a poradíme vyriešiť problémy.

Podrobná analýza a stratégia

Záleží na investovanom rozpočte a trápite sa otázkou ako efektívne k projektu pristupovať a dodať správny smer , tak aby bol zárobkový a dosahoval najlepších výsledkov? Pozrieme sa napríklad na váš obor podnikania , dôkladne zanalyzujeme konkurenciu , navrhneme vhodný rozpočet pre investíciu do propagácie , optimalizujeme procesy komunikácie a veľa ďalších faktorov, ktoré prinesú vášmu projektu výsledky. Ku každému projektu preto pristupujeme individuálne. Pripravíme pre vás komplexnú stratégiu pre marketing prípadne odkonzultujeme vami už vytvorenú stratégiu.

Niečo o Evolume
Spájame značky a publikum

Ponúkame komplexné služby pre budovanie prosperujúcej značky. Naši zákazníci si tak rozširujú svoj sociálny dosah, budujú verné publiká s pozitívnym vzťahom k ich značke a generujú obrovské množstvo interakcií, ktorá je v dnešnom modernom svete taká dôležitá.


Vyberte si predmet vášho kontaktovania a zanechajte nám správu.

  Vaše meno
  Vyberte si službu na , ktorú sa pýtate ?
  Váš email (povinný údaj)
  Napísať správu

  Prístup k exkluzívnemu obsahu.

  Patrite medzi prvých a nezmeškajte tie najlepšie novinky z digitálneho marketingu a sociálnych sietí.

  NEWSLETTER S EXKLÚZÍVNYM OBSAHOM. NEZMEŠKAJTE UŽ ŽIADNE NOVINKY ZO SVETA ONLINE MARKETINGU.

  Kontaktujte nás

  Získajte relevantné publikum bez kupovania fejkov!

  Tel: +421 944 625 143
  Email : support@evolum.sk
  Messenger : http://m.me/evolum.sk
  WhatsApp : +421 944 625 143

  Copyright© 2018-2022 by Evolum. Všetky práva vyhradené