Zablokovaný účet na Instagrame ? [Aktualizované]

Zablokovaný účet na Instagrame ? [Aktualizované]

Zablokovaný účet na Instagrame ? [Aktualizované] 1300 867 Evolum.sk

Ak váš účet na Instagrame, či už osobný alebo podnikateľský, bol z nejakého dôvodu nedávno zablokovaný, je tu stále možnosť, že ho dostanete späť.

V tomto krátkom návode Vás prevedie krokmi pre obnovenie vášho účtu na Instagrame ale predtým, než sa k ním dostaneme, najprv sa pozrime na niekoľko z hlavných dôvodov, prečo váš účet mohol byť zablokovaný a akým chybám sa treba v budúcnosti vyhnúť.

 

Zablokovaný účet na Instagrame

Dôvody, prečo mohol byť Váš účet zablokovaný?

Pokiaľ neposkytujete nevhodný obsah ako je materiál pre dospelých / urážlivé fotky (pri tejto aktivite je Instagram veľmi striktný a ťažko vám odblokuje účet späť) a veríte, že váš účet spĺňa pokyny pre komunitu, ako to stanovil  Instagram, potom  môže algoritmus posudzovania spoločnosti Instagram vyhodnotiť niektorú z vašich aktivít aj ako ako spam.

Toto je situácia ktorá sa často stáva , keď ste si práve vytvorili nový účet a okamžite ste začali vo veľkom množstve používať tlačidlá ako páčiť, sledovať alebo napríklad posielať správy , ktoré odkazovali na webovú stránku.

Pomôže vám plne vyplnený profil (nahrať profilovú fotografiu, napísať krátky opis BIO, publikovať asi 4 obrázky / videá) pred začatím akejkoľvek interakcie s ostatnými používateľmi. Ako môže vyzerať takýto profil spolu s mnohými publikovanými radami pravidelne nájdete medzi obsahom nášho Instagramového profilu.

Staršie účty môžu byť tiež zablokované pre neželané aktivity vtedy ak ich ostatní užívatelia nahlásia pomocou funkcie report  za uverejnenie materiálu chráneného autorskými právami bez povolenia alebo za šírenie spamu.

Rovnako sa vám môže stať a neprispieva vhodne zo spomenutých dôvodov na zrušenie , že pri používaní aplikácie začnete získavať dočasné bloky pre sledovanie alebo lajkovanie. Stáva sa to mnoho krát pokiaľ v desiatkach sekúnd rýchlo lajkujete , komentujte či začnete sledovať cudzí profil. Tu je pravdepodobne čas, kedy je vhodné spomaliť s aktivitou. Tieto bloky zvyknú trvať 24 až 48 hodín . Ak ste zaznamenali podobnú hlášku nedávno v aplikácií oprávnene alebo neoprávnene ide o zavedenie tzv.machine learning , na ktorý Instagram upozornil nedávno.

Ako obnoviť zablokovaný účet na Instagrame?

1.Skôr než sa pustíte do celého procesu vyhnite sa mobilnému telefónu . Budete to musieť tento proces urobiť na svojom stolnom počítači. Uistite sa, že počítač beží na vašej domácej IP adrese nie verejne ako sú napríklad verejné WiFi siete , kaviarne a podobne.

2.Prihláste sa do svojej emailovej schránky a vyplňte si svoje reálne meno a priezvisko ako odosielateľ správy.

3.Teraz môžeme prejsť k samotnému formuláru.

Do webového prehliadača zadajte nasledujúcu adresu :

https://help.instagram.com/contact/1652567838289083

 

zablokovany ucet na instagrame vyriešené

Reprezentuje váš použitý účet podnikanie , produkt alebo službu ?

Kliknite na možnosť „NIE“ a následne poslať.

4.Dalej vyplníte nasledujúci formulár obdobným štýlom.

Dôvody, prečo mohol byť Váš účet zablokovaný?

A)Do kolónky meno uvádzajte rovnaké , zhodné meno ako máte vyplnené v emailovej adrese pod odosielateľom .

B)Vaše používateľské meno účtu , ktoré sa chystáte obnoviť.

C)Vaša emailová adresa.

D)Krajina z ktorej pochádzate – Tu zabudnite , že sedíte doma pri stolnom počítači a ste pripojený pod slovenskou IP adresou. Vždy uvádzajte USA !

5.Po vyplnení formulára by ste mali podobný dostať e-mail od Instagramu do niekoľkých minút.

DEACTIVATED2

6.Postupujete podľa pokynov v emaily – na kus papiera napíšete Vaše meno , používateľské meno z Instagramu, prijatý  kód a spravíte si peknú selfie . Túto selfie priložíte ako prílohu a odošlete spätne na email ako odpoveď.

DEACTIVATED3

7.Po odoslaní emailu už vám nezostáva nič len čakať na odpoveď ,či váš účet sa podarilo znovu obnoviť. Tu nie je daná doba pokiaľ vám zákaznícka podpora odpovie . Zvyčajne to trvá 12 hodín , niekedy deň inokedy to môže potrvať dlhšie.

8.Pokiaľ sa vám účet podarí odblokovať dostanete podobnú odpoveď ako vidíte na obrázku a na váš účet sa môžete opäť prihlásiť a používať ho .

DEACTIVATED5

Pokiaľ na váš email s priloženou selfie neodpovie podpora do 24hodín , tak to nevzdávajte posielajte znovu(pokiaľ môžete zmeniť alias vášho emailového konta) apelujte tu nie sú žiadne pravidlá koľko môže vybavenie žiadostí potrvať a koľko krát môžete odpovedať . Zákaznícka podpora rieši  každý deň stovky takýchto žiadostí niekedy sa vám podarí odblokovať účet na prvý krát inokedy na druhý tretí .

Neexistujú žiadne čarovné schopnosti pre odblokovanie ani služby agentúr , proces  žiadostí a vybavenia je vždy rovnaký . Môžete sa pokúsiť znova odoslať žiadosť aj pokiaľ váš email nekorešponduje s emailom Instagramového účtu. Želáme pevné nervy a čo najmenej podobných situácii.

Aktualizovaný článok nájdete na blogu Refresher.sk  :
https://blog.refresher.sk/article/8946/zablokovany-instagramovy-ucet

Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním.

Evolum.sk

Profil administrátora webovej stránky.

Evolum.sk

Prístup k exkluzívnemu obsahu.

Patrite medzi prvých a nezmeškajte tie najlepšie novinky z digitálneho marketingu a sociálnych sietí.

NEWSLETTER S EXKLÚZÍVNYM OBSAHOM. NEZMEŠKAJTE UŽ ŽIADNE NOVINKY ZO SVETA ONLINE MARKETINGU.

Kontaktujte nás

Získajte relevantné publikum bez kupovania fejkov!

Tel: +421 944 625 143
Email : support@evolum.sk
Messenger : http://m.me/evolum.sk
WhatsApp : +421 944 625 143

Copyright© 2018-2022 by Evolum. Všetky práva vyhradené