Ako získať overený profil na Instagrame?

Ako získať overený profil na Instagrame?

Ako získať overený profil na Instagrame? 1500 1000 Evolum.sk

Vždy bolo veľa tajomstiev okolo verifikačného procesu spoločnosti Instagram. Má na žiadosť vplyv aj počet sledovateľov? Je firmy ťažšie overiť na Instagrame? Aké faktory skutočne záležia na tom, kto bude mať overený profil ?

Ak chcete vedieť, ako získať overený profil na Instagrame, ste na správnom mieste. V tomto článku vám povieme ako požiadať o overenie a čo potrebujete na kvalifikáciu. Spoločnosť Instagram umožňuje používateľom požiadať o overenie priamo v aplikácii Instagram! Samozrejme, iba tí, ktorí spĺňajú prísne požiadavky spoločnosti Instagram, majú samozrejme nádej, že budú schválení.

Ako požiadať o verifikáciu ?

Odoslať žiadosť o overenie v službe Instagram môžete priamo z aplikácie.

1.Ak chcete požiadať o overenie, najprv sa uistite, že ste sa prihlásili do účtu, pre ktorý požadujete verifikáciu.

2.Otvorte profil a kliknite na tlačidlo s troma riadkami v pravom hornom rohu obrazovky. Tým sa otvorí ponuka bočného panela, do ktorej môžete pristupovať k nastaveniam Instagram.

PIC1

2.Keď sa dostanete do nastavení Instagram, prejdite nadol a klepnite na možnosť ‘‘Požiadať o overenie‘‘.

PIC2

4.Zadajte svoje celé meno, prezývku a kategóriu a potom priložte fotky svojho dokladu totožnosti.

PIC3

5.Keď to urobíte, stačí klepnúť na položku Poslať!

Po kontrole vašej žiadosti vás bude Instagram informovať, či vaša žiadosť bola schválená alebo odmietnutá.  Neočakávajte však okamžitú odpoveď. Nie je stanovená časová línia, ako dlho trvá tento proces.Podľa Instagramu, po preskúmaní vašej žiadosti, dostanete upozornenie, ktoré vám oznámi, či bol Váš účet overený alebo nie.Ak je vaša žiadosť zamietnutá, môžete odoslať novú žiadosť za 30 dní. Ak bola vaša žiadosť prijatá, mal by sa váš overený odznak okamžite zobraziť vo vašom účte.

 Čo je potrebné naozaj pre verifikáciu profilu ?

Overenie je vyhradené pre účty, ktoré spoločnosť Instagram považuje za „vo verejnom záujme“. Presnejšie povedané, musíte byť  známa osobnosť, celebritou alebo globálnou značkou.

Musíte dodržiavať Zmluvné podmienky siete a Pravidlá pre komunitu. A potom vysvetlí Instagram na svojej webovej stránke, váš účet musí byť tiež:

 • Autentická. Je zrejmé, že musíte byť tým, kto hovoríte, že ste. To znamená skutočná osoba, registrovaná firma alebo značka.
 • Jedinečný. Môžete overiť iba jeden účet na osobu alebo firmu s výnimkou špecifických účtov pre jazykovú mutáciu. Spoločnosť Instagram tvrdí, že neoveruje účty všeobecného záujmu ako meme vtipy.
 • Verejný. Ak chcete získať overenie, váš účet je už viditeľný pre všetkých, áno?
 • Kompetentný. Musíte mať vyplnené bio, profilovú fotografiu a aspoň jeden príspevok. Poznámka: Instagram hovorí, že váš profil nesmie obsahovať odkazy „pridať ma“ na iné služby sociálnych médií.
 • Pozoruhodný. Instagram opäť zdôrazňuje, že verifikované účty musia „predstavovať dobre známu, vyhľadávanú osobu, značku alebo entitu.“ Pri kontrole overovacej aplikácie Instagram skúma, či je používateľ uvedený vo viacerých spravodajských zdrojoch. Platený alebo propagačný obsah sa nezapočítava.

PIC5

Toto je najväčší problém pri verifikačnom procese spoločnosti Instagram (a tiež jeden z dôvodov, prečo je modrý odznak tak vyhľadávaný) – je to ťažké ho dostať!Je stále veľa tajomstva, ako presne Instagram vyberá, ktoré účty sa majú overiť . Je tu veľa priestoru na interpretáciu.

PIC6

Čo robiť pokiaľ sa mi nepodarí získať overeného účtu ? 

Ak sa vám nepodarí overiť profil na prvý krát, existujú aj iné spôsoby, ako preukázať pravosť účtu Instagram – a zvýšiť svoje šance .

 1. Propagujte svoj účet Instagram na svojich webových stránkach a iných sociálnych sieťach

Nielenže to pomôže viac ľudom dohľadať informácie ohľadom vašej osoby ale aj objasní nejasnosti o tom, ktoré účty sú vaše oficiálne.Takže pridajte odkaz na svoj profil Instagram na ostatných sociálnych sieťach , na webových stránkach a dostupných médiách .

 1. Zdieľajte svoj účet Instagram v iných komunikáciách

Mali by ste tiež vložiť svoj obsah Instagram do blogových príspevkov. Týmto spôsobom sa ľudia, ktorí objavia váš blog prostredníctvom vyhľadávača, môžu spojiť s vami na instagrame . Pre samotný proces verifikácie je tento krok veľmi efektívny – zlepšuje vaše dohľadanie na Internete.

 1. Zachovať si estetiku

Šesťdesiat percent najvýznamnejších značiek spoločnosti Instagram používa rovnaký filter pre každý príspevok podľa analýzy spoločnosti WebDam.Používanie rovnakého filtra znova a znova umožňuje zistiť, aký je dohľad na váš Instagram, ktorý je v súlade s vašim celkovým brandingom .Toto bude dokáže slúžiť ako signál pre používateľov, že váš účet Instagram je legitímny.

 1. Uistite sa, že vaše užívateľské meno Instagram je rovnaké ako na iných kanáloch(Rovnaký koncept ako vyššie.)

Jednoduchá tvorba značiek – textové a vizuálne – uľahčuje vašim sledovateľom na iných platformách, aby vás na Instagrame našli a rozpoznali.

 1. Do svojho profilu vložte odkaz na svoju webovú stránku

Ďalším spôsobom, ako preukázať, že váš účet je autentický. Ale znova nezadávajte odkaz na inú sociálnu sieť. Spoločnosť Instagram tvrdí, že nebude verifikovať profily, ktoré „obsahujú“ odkazy na iné sociálne kanály. “

 1. Spojenie s overenými účtami

Napríklad, ak pracujete pre značku, ktorá je už overená, označte ho vo svojom Bio. Tým sa zvýši vaša dôveryhodnosť.

PIC4

Znova odošlite svoju žiadosť.  Ak ste na prvý krát vaša žiadosť o overenie zostala zamietnutá , venujte čas, aby ste dodržiavali uvedené odporúčania a zlepšili svoj profil a dôveryhodnosť.

Pomohol vám tento článok? Podporte nás prosím jeho zdieľaním.

Prístup k exkluzívnemu obsahu.

Patrite medzi prvých a nezmeškajte tie najlepšie novinky z digitálneho marketingu a sociálnych sietí.

NEWSLETTER S EXKLÚZÍVNYM OBSAHOM. NEZMEŠKAJTE UŽ ŽIADNE NOVINKY ZO SVETA ONLINE MARKETINGU.

Kontaktujte nás

logo footer

Tel: +421 944 625 143
Email : podpora@evolum.sk
Messenger : http://m.me/evolum.sk
WhatsApp : +421 944 625 143

Copyright© 2018-2024 by Evolum. Všetky práva vyhradené.

  Používaním stránok Evolum.sk súhlasíte s používaním cookies, pomocou ktorých vylepšujeme naše služby.
  Viac informácii